Golden Linum Omega 3 Niskooksydacyjny 100% olej lniany

Golden Linum Omega 3

Cena:32.00
dostępny

NISKOOKSYDACYJNY - WOLNO UTLENIAJĄCY SIĘ I WOLNO TRACĄCY KWASY OMEGA 3 olej lniany


GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY to olej lniany który dzięki specjalnej technologi produkcji - minimalizującej ryzyko oksydacji i utraty zwartych w oleju lnianym cennych kwasów Omega 3 jest wysokooleinowy (zawiera do ok. 60% kwasów Omega 3).

IDEALNY W DIECIE BUDWIG.

Długi termin ważności - do 4 miesięcy.

 

Proces tłoczenia tego oleju lnianego odbywa się w niskich temperaturach - poniżej 30°C. Olej lniany GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY nie jest poddawany żadnym procesom wzbogacania, filtrowania czy odwirowywania. Dzięki temu charakteryzuje go również pozbawiony goryczy, delikatny smak. Przechowywany w odpowiedni sposób olej lniany GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY nie traci swoich cennych właściwości nawet po 16 tygodniach od momentu wytłoczenia.


100% OLEJ LNIANY
GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY jest w 100% tłoczony z wysokooleinowych, dojrzałych nasion lnu, niemodyfikowanych genetycznie (GMO FREE), przeznaczonych wyłączni dla przemysłu spożywczego. Maszyny wykorzystywane w procesie tłoczenia oleju lnianego GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY są używane do tłoczenia wyłącznie tego oleju lnianego. Dzięki temu olej lniany
GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY nie zawiera domieszek innych olejów.

TŁOCZONY NA ZIMNO
W przeciwieństwie do innych olejów lnianych GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY, jest tłoczony na zimno, czyli w niskiej temperaturze - poniżej 30 °C. Dzięki temu najcenniejsze składniki oleju, dodatkowo wrażliwe na wysoką temperaturę - kwasy Omega 3, nie utleniają się i zachowują swoje właściwości.

ŚWIEŻY
Ekskluzywna dystrybucja oleju lnianego GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY maksymalnie skraca drogę od producenta do momentu dostarczenia go na Twój stół, gwarantując że dostajesz zawsze świeży olej lniany.

NIEOCZYSZCZONY
Olej lniany GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY nie jest oczyszczany ani filtrowany. Dzięki temu zawiera więcej Omega 3 oraz lignanów.

BEZ KONSERWANTÓW
Olej lniany GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY
nie jest w żaden sposób konserwowany.

Z PIERWSZEGO TŁOCZENIA
Olej lniany
GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACY jest olejem z pierwszego tłoczenia (extra vergine). Dzięki temu zawiera dużo więcej cennych składników, niż niskiej jakości oleje z 2 lub 3 tłoczenia. Każdorazowo do wytłoczenia oleju lnianego GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNEGO używa się świeżych, dojrzałych ziaren lnu i wykorzystuje się je tylko raz. Pozostałe po procesie tłoczenia w niskiej temperaturze poniżej 30°C przerobione makuchy, wykorzystuje się jako wartościową paszę dla zwierząt.


IDEALNY W DIECIE BUDWIG
Olej lniany GOLDEN LINUM NISKOOKSYDACYJNY jest tłoczony wg zaleceń dr Budwig przy jak najmniejszym dostępie powietrza i światła. Dzięki procesowi tłoczenia zachowuje wyjątkowo dobry smak - bez goryczy tak charakterystycznej dla wielu innych olejów lnianych dostępnych na rynku.


Opakowanie:

- szklana ciemna butelka

- pojemność 250 ml


 

Opinie Klientów:

 

Opinie  Klientów - Niskooksydacyjny Olej Lniany Golden Linum Omega 3

 


Anna R. Kraków
Choć to zastosowanie może wydawać się zaskakujące, chciałabym jednak przekazać informację od mojej klientki, być może komuś się przyda. Pani Ewa z Krakowa – bliska mi osoba – jest chora na nowotwór i po operacji ginekologicznej miednicy, której konsekwencją było pojawienie się problemów jelitowych, Ewa była poddana radioterapii, podczas której otworzyła się przetoka (nazywana również szczeliną) obok odbytu, przez którą sączyła się treść jelitowa. Powstała rana, której gojenie uniemożliwiały ciągłe naświetlania. Choć mogło by się wydawać, że osoby chore na raka podchodzą do takich produktów sceptycznie, zaczęła stosować olej lniany Golden Linum dodając codziennie 1 łyżeczkę oleju do jogurtu. Dodatkowo sama wpadła na pomysł codziennego smarowania przetoki olejem. Jak mi przekazała po dwóch tygodniach takiego stosowania rana w odbycie zagoiła się całkowicie.

Klientka z Trójmiasta
Mam, a właściwie miałam od wielu lat zaparcia i bardzo bolesne hemoroidy, do tego stopnia, że nie pozwalały normalnie funkcjonować. Od dawna przyjmowałam środki przeczyszczające i leki na hemoroidy – nie działały. Zainspirowana opiniami klientów, desperacko chwyciłam się ostatniej deski ratunku. Poza jedzeniem zmiksowanej 1 łyżki oleju Golden Linum z białym serem, „potraktowałam” tym olejem swoje upiorne hemoroidy. Ku mojemu zdziwieniu po jednym dniu zmniejszyła się ich bolesność i mogłam się bez problemu wypróżnić.

Danka, Knurów
Jestem osobą przewlekle chorą od 25 lat. Jestem po 2 operacjach na sercu, mam sztuczną zastawkę serca. Po zastosowaniu tego oleju lnianego, po 2 tygodniach poczułam uczucie sytości. Nie mam potrzeby podjadania między posiłkami. Miałam problemy z podwyższonym ciśnieniem, choć brałam leki na nadciśnienie. W ciągu 2 tygodni ciśnienie wróciło do normy. Musiałam zmniejszyć dawkę zażywanych leków do minimalnej. Ponieważ od jakiegoś czasu podejrzewano u mnie raka wątroby, czego jednym z objawów było jej powiększenie, zdobiłam badania u onkologa. Okazało się jednak, że najprawdopodobniej na skutek spożywania oleju wątroba wróciła do stanu poprzedniego.Teraz jestem pełna energii i chęci do pracy i działania.

Helena, Kraków
Zawiozłam mojemu tacie olej Golden Linum Omega-3. Od 7 lat tata żyje z rozrusznikiem serca, cierpi z powodu żylaków podudzi i dolegliwości ze strony prostaty. Po wypiciu 1,5 butelki oleju łącznie, nastąpiła poprawa samopoczucia, ma więcej energii, zmniejszyły się żylaki i odczuł ulgę przy prostacie. Nabrał ochoty na życie, jest wesoły.

Wiesława, Ruda Śląska
Ustąpiło uczucie ucisku i przelewania w jamie brzusznej już po 3 dniach stosowania.

Danuta, Katowice
Po kilku dniach używania zauważyłam wyraźną poprawę ze strony przewodu pokarmowego – ustąpiło uczucie ucisku po posiłkach oraz wzdęcia. Lepsze samopoczucie i wewnętrzne wyciszenie, ustąpiło również kołatanie serca. Mam więcej energii i lepiej śpię.
Z uwagi na późną menopauzę nastąpiło ustąpienie dolegliwości związanych z uderzeniami gorąca, bezsennością i niepokojem.

Jolanta, Będzin
Od wielu lat leczę niedoczynność tarczycy ze wszystkimi jej objawami.
Od chwili, gdy zaczęłam używać olej Golden Linum niskooksydacyjny nastąpiła w krótkim czasie widoczna poprawa:
- ustąpiło kołatanie serca, zawroty głowy,
- lepiej śpię – nie mam już przerw w nocy,
- zeszczuplałam – 2 kg na wadze,
- poprawił się mój wzrok – stany zapalne spojówek, problemy z ostrością widzenia,
- nie mam zapotrzebowania na słodycze,
- znacznie mniej jadam pieczywa,
- poprawił się stan moich paznokci,
- uregulował się cholesterol – miałam podwyższony,
- ustąpiło uczucie zmęczenia i senność w ciągu dnia.
Jestem pełna energii i witalności.

Halina, Katowice
W ciągu tygodnia ustąpiło nadmierne pobudzenie nerwowe, bezsenność.
Jestem Wam ogromnie wdzięczna za tak rewelacyjny produkt.
Już dwukrotnie zakupiłam następne oleje.

 

Jarosław, Głogów
Golden Linum bardzo dobrze wpływa na stabilizację ciśnienia.
Od kilku lat przyjmuję długodziałające leki raz dziennie. Powodowało to wcześniej wahania ciśnienia, nawet do 150/110 wieczorem.

Od 4 dni, zgodnie z zaleceniami diety dr Budwig, uczciwie miksuję blenderem 5 minut biały chudy ser z 3 łyżkami oleju Golden Linum, na jednolitą masę o konsystencji śmietany, bez najmniejszej grudki. Uzyskuję pastę (jak zalecana pasta Budwig), którą zjadam rano na śniadanie. Już po 4 dniach takiego stosowania Golden Linum moje ciśnienie ustabilizowało się i wynosi wieczorem 130/90 a rano 2 godziny po wzięciu leków - 115/75. Efekt - Lekarz zalecił mi zmniejszenie dawki leku na obniżenie
ciśnienia.