Odkrycie dr Budwig

 

W trakcie badań na pacjentach chorych na nowotwory Dr Budwig zaobserwowała wspólną cechę. W krwi wszystkich, ciężko chorych pacjentów - bez wyjątku – brakowało fosfatydów, lipoprotein, w tym kwasów Omega-3. Ich hemoglobina, związek odpowiedzialny za transport tlenu do wszystkich komórek, ma zółto-zielonkawy odcień zamiast zdrowego czerwonego koloru. Z jej obserwacji wynikało, że w takich warunkach nowotwory rozwijają się bardzo gwałtownie.

Po tych wstrząsających wynikach, chorym na nowotwory zaaplikowano 3-miesięczną terapię opartą na uzupełnieniu brakujących substancji odżywczych, w tym kwasów Omega-3. Po tym okresie nowotwory zaczęły się stopniowo cofać. Krwinki czerwone z hemoglobiną "nabrały koloru", a fosfatydy i lipoproteiny ponownie pojawiły się we krwi, objawy nowotworowe, anemia, dysfunkcje wątroby czy cukrzyca zaczęły ustępować.

 

 

Wobec takich wyników dr Budwig rozpoczęła poszukiwania najlepszego i koniecznie naturalnego sposobu na dostarczenie do organizmu brakujących związków, w szczególności kwasów Omega-3. Dr Budwig odkryła, że bogactwo składników oleju lnianego, w tym kwasy Omega-3 są najszybciej i najlepiej przyswajane w postaci zmieszanej z chudym białym serem.

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

Więcej: