Opinie

Poznaj opinie Klientów, którzy używają nasz Niekooksydacyjny Olej Lniany Golden Linum Omega 3. Jest nam miło przedstawić je tutaj. Mamy nadzieję, że lepiej zauważysz korzyści jakie i Tobie przyniosą.

 

Opinie  Klientów - Niskooksydacyjny Olej Lniany Golden Linum Omega 3

 

 

STOSOWAŁEŚ/ŁAŚ GOLDEN LINUM, PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĘ. PRZEŚLIJ JĄ NA ADRES:

info @ vivetia.com

 

 

Anna R. Kraków

Choć to zastosowanie może wydawać się zaskakujące, chciałabym jednak przekazać informację od mojej klientki, być może komuś się przyda.

Pani Ewa z Krakowa – bliska mi osoba – jest chora na nowotwór i po operacji ginekologicznej miednicy, której konsekwencją było pojawienie się problemów jelitowych, Ewa była poddana radioterapii, podczas której otworzyła się przetoka (nazywana również szczeliną) obok odbytu, przez którą sączyła się treść jelitowa. Powstała rana, której gojenie uniemożliwiały ciągłe naświetlania. Choć mogło by się wydawać, że osoby chore na raka podchodzą do takich produktów sceptycznie, zaczęła stosować olej lniany Golden Linum dodając codziennie 1 łyżeczkę oleju do jogurtu. Dodatkowo sama wpadła na pomysł codziennego smarowania przetoki olejem. Jak mi przekazała po dwóch tygodniach takiego stosowania rana w odbycie zagoiła się całkowicie.

 


Klientka z Trójmiasta,

Mam, a właściwie miałam od wielu lat zaparcia i bardzo bolesne hemoroidy, do tego stopnia, że nie pozwalały normalnie funkcjonować. Od dawna przyjmowałam środki przeczyszczające i leki na hemoroidy – nie działały. Zainspirowana opiniami klientów, desperacko chwyciłam się ostatniej deski ratunku. Poza jedzeniem zmiksowanej 1 łyżki oleju Golden Linum z białym serem, „potraktowałam” tym olejem swoje upiorne hemoroidy. Ku mojemu zdziwieniu po jednym dniu zmniejszyła się ich bolesność i mogłam się bez problemu wypróżnić.

 


PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

 

Danka Cz., Knurów

Jestem osobą przewlekle chorą od 25 lat. Jestem po 2 operacjach na sercu, mam sztuczną zastawkę serca. Po zastosowaniu tego oleju lnianego, po 2 tygodniach poczułam uczucie sytości. Nie mam potrzeby podjadania między posiłkami. Miałam problemy z podwyższonym ciśnieniem, choć brałam leki na nadciśnienie. W ciągu 2 tygodni ciśnienie wróciło do normy. Musiałam zmniejszyć dawkę zażywanych leków do minimalnej. Ponieważ od jakiegoś czasu podejrzewano u mnie raka wątroby, czego jednym z objawów było jej powiększenie, zdobiłam badania u onkologa. Okazało się jednak, że najprawdopodobniej na skutek spożywania oleju wątroba wróciła do stanu poprzedniego.Teraz jestem pełna energii i chęci do pracy i działania.

 

 

Helena P, Kraków

Zawiozłam mojemu tacie olej Golden Linum Omega-3. Od 7 lat tata żyje z rozrusznikiem serca, cierpi z powodu żylaków podudzi i dolegliwości ze strony prostaty. Po wypiciu 1,5 butelki oleju łącznie, nastąpiła poprawa samopoczucia, ma więcej energii, zmniejszyły się żylaki i odczuł ulgę przy prostacie. Nabrał ochoty na życie, jest wesoły.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->


Wiesława P., Ruda Śląska

Ustąpiło uczucie ucisku i przelewania w jamie brzusznej już po 3 dniach stosowania.

 

 

Danuta R., Katowice

Po kilku dniach używania zauważyłam wyraźną poprawę ze strony przewodu pokarmowego – ustąpiło uczucie ucisku po posiłkach oraz wzdęcia. Lepsze samopoczucie i wewnętrzne wyciszenie, ustąpiło również kołatanie serca. Mam więcej energii i lepiej śpię.

Z uwagi na późną menopauzę nastąpiło ustąpienie dolegliwości związanych z uderzeniami gorąca, bezsennością i niepokojem.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

 

Jolanta G, Będzin

Od wielu lat leczę niedoczynność tarczycy ze wszystkimi jej objawami.
Od chwili, gdy zaczęłam używać olej Golden Linum niskooksydacyjny nastąpiła w krótkim czasie widoczna poprawa:
- ustąpiło kołatanie serca, zawroty głowy,
- lepiej śpię – nie mam już przerw w nocy,
- zeszczuplałam – 2 kg na wadze,
- poprawił się mój wzrok – stany zapalne spojówek, problemy z ostrością widzenia,
- nie mam zapotrzebowania na słodycze,
- znacznie mniej jadam pieczywa,
- poprawił się stan moich paznokci,
- uregulował się cholesterol – miałam podwyższony,
- ustąpiło uczucie zmęczenia i senność w ciągu dnia.
Jestem pełna energii i witalności.


Halina S., Katowice
W ciągu tygodnia ustąpiło nadmierne pobudzenie nerwowe, bezsenność.
Jestem Wam ogromnie wdzięczna za tak rewelacyjny produkt.
Już dwukrotnie zakupiłam następne oleje.


PRZEJDŹ DO SKLEPU --->


Jarosław K, Głogów
Golden Linum bardzo dobrze wpływa na stabilizację ciśnienia.
Od kilku lat przyjmuję długodziałające leki raz dziennie. Powodowało to wcześniej wahania ciśnienia, nawet do 150/110 wieczorem.

Od 4 dni, zgodnie z zaleceniami diety dr Budwig, uczciwie miksuję blenderem 5 minut biały chudy ser z 3 łyżkami oleju Golden Linum, na jednolitą masę o konsystencji śmietany, bez najmniejszej grudki. Uzyskuję pastę (jak zalecana pasta Budwig), którą zjadam rano na śniadanie.
Już po 4 dniach takiego stosowania Golden Linum moje ciśnienie ustabilizowało się i wynosi wieczorem 130/90 a rano 2 godziny po wzięciu leków - 115/75. 
Efekt - Lekarz zalecił mi zmniejszenie dawki leku na obniżenie ciśnienia.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU --->

Więcej: